Produkty


RF - Radiofrekvenční systém

Systém moderní elektroinstalace firmy Moeller, který pracuje na bázi radiofrekvenčního kódovaného signálu 868 MHz. Skládá ze dvou základních komponent, z "inteligentní“ spínací, roletové nebo stmívací jednotky (zajišťují řídicí a spínací funkce), nazývané AKTOR a ovladače (tlačítko, dálkový ovladač a jiné převodníky), které ovládají vlastní aktor. 
Systém může řídit činnost Vašeho osvětlení, žaluzií, vytápění a dalších elektrických spotřebičů, a dělá z Vašeho domu doslova „chytrý dům“. 
Lze jej využít jak pro novostavby, tak i rekonstrukce.

Nikobus - Sběrnicová instalace 

Sběrnicový systém Nikobus firmy Moeller byl vyvinut speciálně pro automatizaci obytných budov a malých podniků (kanceláře, hotely, nákupních domy, penziony a pod.). Je navržen modulárně, to znamená, že jednotlivé komponenty jsou vzájemně propojeni společnou sběrnicí. Instalace umožňuje snadné projektování, je jednoduchá, přehledná a neobsahuje různé elektrické systémy (všechny ovládací prvky systému jsou připojeny na dvojvodičové vedení) a je umožněno rovněž i dálková komunikace se systémem přes modem (standardní nebo SMS-GSM) pro ovládání spotřebičů. 
Systém Nikobus je mimořádně přizpůsobivý - instalace může být kdykoliv upravena podle měnících se požadavků uživatele, a to bez vrtání nebo sekání zdí, a umožňuje tak vytvořit ve vašem domově komfortní a optimálně chráněné prostředí.

Elektroinstalace

Provádíme klasické rozvody NN včetně projektové dokumentace.
Od montáže kabelových rozvodů, rozvaděčů,přepěťových ochran, osazení přístrojů a dalších komponentů v oblasti napětí do 1000V a hromosvodové soustavy.

Bezpečnostní systémy

Ochrana objektu před vstupem nepovolaných osob, napadením objektu, ochrana osob a majetku s výstupem poplachového signálu, před vznikem požáru, únikem plynu, napojení na PCO PČR, MP, PCO HZS či bezpečnostní agentury.

Slaboproudá elektroinstalace

Instalujeme také pobočkové telefonní ústředny, místní a evakuační rozhlas, domácí telefony, videotelefony, jednotný čas a vstupní systémy.
Strukturovaná kabeláž pro datové rozvody, telefonní rozvody, metalické 
i optické rozvody, monitorování požadovaných prostor nebo speciálních technologií kamerami s možností sledování obrazu na monitorech a analogového či digitálního zpracování a záznamu obrazu, i to je obor naší činnosti.

 

Záleží jen na Vás, jakou kombinaci pohodlí, bezpečí, ovládání 
a kontroly si zvolíte.

>> Nejčastější dotazy ...